Get Adobe Flash player

Máte-li zájem o vystoupení kapely Pískomil se vrací, máme v nabídce dvě hlavní koncertní varianty, ale rádi ušijeme na míru sestavu přímo pro vaší akci.  

 

  • Pískomilova Malá parta (3-4členná varianta) – poloakustický koncert (méně hlasitý, bez bicích, s perkusemi) vhodný pro malé dětské kolektivy a malé sály. S touto variantou nejčastěji Pískomil hraje školní koncerty pro MŠ a ZŠ. Bezvadně se také hodí na akce pro rodiny s dětmi a na menší pódium.

  • Pískomilova Animační parta (4-5členná sestava) – poloakustický koncert (méně hlasitý, bez bicích, s perkusemi) rozdělený na dvě části 30 a 30min. Uprostřed je animační, interaktivní program s dětmi na malých stanovištích (výuka tance, Pískomilovy omalovánky, pohybové aktivity). Vhodné jako KARNEVAL, MIKULÁŠSKÁ či rodinný den- umíme připravit i na domluvené téma. Délka cca 120min.

  • Pískomilův Velký koncert (6-7členná sestava) – vystoupení celé kapely vhodné pro větší akce a pódia, kde je vítána aktivní zábava pro děti - festivaly, městské slavnosti, veletrhy nebo firemní akce. Skvělá volba pro předěl dětské a dospělácké části programu – na našem koncertu se baví a tančí obě generace!

     

 

 

 

 

 

Pro cenovou kalkulaci nás prosím kontaktujte:

 

AGENTURA RED HEAD MUSIC s.r.o.

Booking: Scarlett Vondrušková

+420 775 069 096

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web: www.piskomilsevraci.cz